I nadeszła zmiana ;)

Witajcie

Jestem bardzo podekscytowana, a jednocześnie pełna niepokoju jak zostanie przyjęta zmiana, którą wprowadzę w tym tygodniu w mój wirtualny świat. Jak pisałam tutaj potrzebowałam tej zmiany i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z tego co razem z Karoliną z Żyj, Kochaj, Twórz wypracowałyśmy a Karolina ubrała w kolory i stworzyła. Bardzo Ci Karolino za to jeszcze raz dziękuję.

Założenia były takie, że ma być kobieco i subtelnie. Karolina wybrała dla Little Dreams paletę inspiracji i kolorów.
Po konsultacjach i długim namyślę zdecydowałam się na wybór loga dla mojej marki. Decyzja padła na takie rozwiązanie:Jest zupełnie inne niż, to które było do tej pory. Jest takie jak chciałam delikatne, subtelne i w moich oczach trochę frywolne dzięki zastosowaniu "pokręconej" czcionki w słowie "little". Tutaj również chciałam bardzo podziękować Wam za Wasze opinie. Muszę przyznać, że bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji. Nie było to dla nie łatwe, bo chociaż chciałam wprowadzić nowe rozwiązania i nowe logo byłam tak przywiązana do starego, że trudno było mi się zdecydować i wiele wieczorów spędziłam na bitwie myśli. Na szczęście teraz gdy decyzję już podjęłam i zdecydowałam czuje spokój w głowie i radość :)

Oczywiście zmiany poszły dalej. Już teraz możecie zobaczyć nowy baner na blogu. Jeszcze chwilę potrwa zanim wprowadzę resztę, już delikatnych zmian kolorystycznych na blogu. Niedługo również na fan-page na FB będzie wprowadzone nowe logo i baner.

A to już nowe wizytówki i metki, które Karolina dla mnie przygotowała. Cieszę się nimi jak dziecko.No i co myślicie o moich zmianach?
Mam nadzieję, że się przyjmą i od dzisiaj Little Dreams będzie kojarzone z nowym subtelnym i delikatnym logo.


Ściskam Wam mocno KochaniEtykiety: ,