Dobry czas na zmiany !!!

Witajcie Kochani


W Little Dreams szykują się zmiany. Od czasu do czasu przychodzi dobry moment na zmiany i trzeba go wykorzystać. Taki właśnie moment nadszedł u mnie. Oprócz tego, że zmieniamy nasz dom a co za tym idzie trochę również nasze życie, zmieniam również wizerunek Little Dreams. Śmieję się, że za jednym zamachem chcę wyremontować naszą "przestrzeń domową" i moją "przestrzeń wirtualną". Człowiek zmienia się przez całe życie i to jest piękne, dlatego też wszystko wokół nas się zmienia. Przychodzi czas na inne kolory, na inne przedmioty na lepsze rozwiązania. Jesteście niesamowici jeśli chodzi o pomoc w zmianach wnętrzarskich. Pomysły na wnętrza, które można u Was oglądać i się nimi inspirować są naprawdę świetne i nie raz korzystałam z Waszej uprzejmości i podglądałam to co stworzyliście czy przerobiliście. Dlatego właśnie postanowiłam poprosić Was o pomoc przy zmianach jakie planuję w mojej przestrzeni wirtualnej :)


Myśl o zmianie wizerunku dojrzewała we mnie już od jakiegoś czasu. Pewnie zmiana nastąpiła by już dawno gdyby nie moje przywiązanie do tego co stworzyłam zaczynając swoją przygodę z Little Dreams. Jednak tak jak pisałam zmieniam się i to co stworzyłam ponad 3 lata temu pasowało do mnie wtedy. Teraz czuję, że moja zmiana musi objąć przestrzeń, w której funkcjonuję, w której żyję i rozlać się świeżością na świat mnie otaczający. Dlatego właśnie wraz z Karoliną, która prowadzi bloga Żyj, Kochaj, Twórz stworzyłyśmy pierwsze szkice zmian szykujących się w Little Dreams.
Chciałabym Wam je przedstawić i poprosić Was o opinie, o Wasze zdanie. Może mi jeszcze coś ciekawego podpowiecie. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze głosy i opinie.

Poniżej zdjęcia, które wybrała Karolina, które służą mam za inspiracje :)


Myśl jaka mi przyświeca jest taka, że Little Dreams ma być bardziej kobiece,
subtelne i delikatne dlatego kolorystyka, którą wybrałyśmy będzie w moim odczuciu właśnie taka.
Zresztą sami zobaczcie:A tutaj już propozycje logo Little DreamsBardzo się denerwuję i bardzo jestem ciekawa Waszego zdania :)

Ściskam Was mocno i czekam na Wasze komentarze.* planery do wydrukowania u House LovesEtykiety: ,