28 września 2015

Wzięło mnie na dynie ;)Witajcie

Dzisiaj bez zbędnego gadania. 

Mamy jesień !!! Chyba nawet się z tego cieszę i o ile dobrze sobie przypominam chyba pierwszy raz w życiu.

Więc pora na DYNIE !!! Pierwszy raz udało mi się dostać baby boo (w poprzednich latach trochę za późno się orientowałam, że to już czas). Muszę podziękować Pani Patrycji z Dyniowe Love, bo, tak naprawdę, to ona o mnie  pamiętała :) Bardzo dziękuję Pani Patrycjo. 

Więc tak jak wyżej napisałam bez zbędnego gadania kilka zdjęć z baby boo.15 września 2015

Wyzwanie HOUSE LOVES - pokój Kacpra

Witajcie

Pewnie słyszałyście już o akcji Karoliny z HOUSE LOVES - Wykończ dom z House Loves. Postanowiłam wziąć w niej udział bo potrzebuje porządnego kopa aby skończyć to co zaczęłam a tak naprawdę już nie dużo brakuje, aby zamknąć temat remontu i powrócić do "normalności" (czytaj: rzeczywistości bez ciągłego kurzu, hałasu wiertarki, itd.)
Nie wiem dlaczego, ale właśnie dopieszczanie pomieszczeń zajmuje mi najwięcej czasu. Najczęściej po zakończonych największych pracach remontowych, wtedy gdy już podłogi są położone, ściany wymalowane, meble wniesione rozluźniam się i odpuszczam dalsze prace bo muszę trochę odpocząć, bo muszę się zresetować ..., i później jest mi bardzo ciężko wrócić do pracy i do wykończenia pomieszczeń tak jak bym chciała żeby wyglądały. Dlatego właśnie Karolina i jej pomysł spadł mi jak z nieba. 

Na liście pomieszczeń do wykończenia mam kilka:

1. pokój Kacpra
2. korytarz na górze
3. sypialnia

4. pokój dzienny na dole
5. korytarz na dole13 września 2015

Dobry czas na zmiany !!!

Witajcie Kochani


W Little Dreams szykują się zmiany. Od czasu do czasu przychodzi dobry moment na zmiany i trzeba go wykorzystać. Taki właśnie moment nadszedł u mnie. Oprócz tego, że zmieniamy nasz dom a co za tym idzie trochę również nasze życie, zmieniam również wizerunek Little Dreams. Śmieję się, że za jednym zamachem chcę wyremontować naszą "przestrzeń domową" i moją "przestrzeń wirtualną". Człowiek zmienia się przez całe życie i to jest piękne, dlatego też wszystko wokół nas się zmienia. Przychodzi czas na inne kolory, na inne przedmioty na lepsze rozwiązania. Jesteście niesamowici jeśli chodzi o pomoc w zmianach wnętrzarskich. Pomysły na wnętrza, które można u Was oglądać i się nimi inspirować są naprawdę świetne i nie raz korzystałam z Waszej uprzejmości i podglądałam to co stworzyliście czy przerobiliście. Dlatego właśnie postanowiłam poprosić Was o pomoc przy zmianach jakie planuję w mojej przestrzeni wirtualnej :)