24 lipca 2015

Nasza wakacyjna rzeczywistość.


Witajcie 

Ciekawa jestem ile razy przeżywałyście remont podczas wakacji?  W naszym domu przeżywamy pierwsze takie wakacje. Zazwyczaj udawało się nam przeprowadzać remonty wczesną wiosną, albo jesienią i tym sposobem wakacyjny czas mieliśmy dla dzieci i siebie, a nie dla naszych kątów ;) W tym roku jest inaczej. Remont mimo tego, iż planowany był na wrzesień zaczęliśmy w lipcu i w takich o to warunkach spędzamy wakacje. Na szczęście jest szansa, że skończymy do urlopu i uda się nam jeszcze wyjechać na kilka dni.
Nie myślcie sobie, że marudzę, to nie to. Mimo całego tego bałaganu i kurzu bardzo lubię ten czas, bo wprowadzane są zmiany, które co jakiś czas są potrzebne. 


13 lipca 2015

Trochę poduchowych nowości


Witajcie

Dzisiaj post typowo poduchowy :) więc to co we wnętrzach lubię najbardziej. Noo może troszkę przesadziłam, ale rzeczywiście poduchy uwielbiam i chyba dobrze już o tym wiecie :)
Tyram razem poduchy w kolorach czarnym, białym i szarym. Z geometrycznymi wzorami. W towarzystwie mojego znaleziska z głogowskiego targu. Jeszcze będąc w ciąży z moim dwu i pół letnim synkiem wypatrzyłam to cudo i przytargałam do domu. Skradł moje serce i jak się później okazało serce moich dzieci również.

01 lipca 2015

Letnimi barwami malowaneWitajcie Kochani

W końcu mamy słoneczko i ciepełko :) Dla mnie to okres dominacji kolorów. Tak na prawdę już od kwietnia powoli wprowadzam wiosenno - letnie barwy do naszych wnętrz w dodatkach, ale również cięte kwiaty. Uwielbiam je. Szkoda tylko, że tak szybko przekwitają i tracą swoje walory. Goździki są jednymi z tych kwiatów, które cieszą moje oko bardzo długo jak na kwiaty cięte. Do tego są w różnych kolorach, więc w zależności od moich zachcianek ;) mam albo białą, albo różową, albo jak teraz herbacianą dekorację.