16 maja 2015

Podusie od Marty


Witajcie


Marty z bloga My little home My passion nie muszę Wam przedstawiać :) Na pewno gościliście w jej domu i blogowym świecie nie raz i nie dwa ;) Dla tych z Was, którzy jeszcze Marty nie poznali LINK do jej bloga.
Jestem pewna również, że znacie jej zamiłowanie do malowania poduch. Pokazywała je przy okazji różnych aranżacji pokoju jej synka.

Od jakiegoś już czasu współpracujemy z Martą i jej podusie można dostać w Little Dreams. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, bo zawsze byłam pod wrażeniem prac Marty i jej kreatywności.

W Little Dreams pojawiły się właśnie dwie nowe serie podusi wykonanych zdolnymi rączkami Marty. Jedna z nich to literki, które można łączyć w różne napisy i układać z nich na przykład imiona:

10 maja 2015

Bzowy post ;)Miałam tego nie robić, ale nie mogłam się powstrzymać. Co roku o tej porze (mniej - więcej) robię mnóstwo zdjęć bzom i Wam je pokazuję. W zeszłym roku na przykład bzowy wpis wyglądał tak. Dlatego właśnie stwierdziłam, że w tym roku nie będę Was znowu zarzucać bezowymi zdjęciami ;), ale nie mogłam się powstrzymać.

Więc zapraszam na bzowy wpis 2015 ;)