28 marca 2015

Czuć już Święta


Święta Wielkanocne zazwyczaj traktowane były przeze mnie po macoszemu. Najczęściej wyjeżdżaliśmy do rodziny więc zadyma związana z planowaniem wyjazdu i pakowaniem zajmowała cały mój czas przedświąteczny i tak naprawdę nie przykładałam uwagi do dekoracji wielkanocnych. W tym roku zostajemy w domu, więc mam wolną głowę od pakowania i szykowania dzieci do wyjazdu i mogę spokojnie przygotować dom na święta.
Dekoracje wielkanocne mają zupełnie inny charakter niż te bożonarodzeniowe. Są bardziej naturalne i pełne wiosennych barw. Uwielbiam wiosenne kwiaty w dekoracjach świat wielkanocnych i po kilku miesiącach przystrojonego zimowo domu cieszę oko pastelami i żółcią żonkili.


21 marca 2015

Cudowny poranek ...


... uwielbiam swoją kuchnie w sobotnie poranki ...

cisza, dzieci jeszcze śpią. Mój R już w pracy, a ja w ciszy i spokoju raz w tygodniu mogę zjeść śniadanie. Córka nie śpieszy się do szkoły, nie ma bieganiny za książkami, kanapkami czy szukania butów :) jestem tylko ja i mój zielony kącik w kuchni.

Dzisiaj zapraszam Was do siebie ... spędźcie ze mną te kilka chwil :)

17 marca 2015

Łazienkowe inspiracje ;)


Witajcie

Post miał się ukazać w sobotę i miał być początkiem serii sobotnich inspiracji. Niestety jak to często bywa życie pokrzyżowało mi plany dlatego mój sobotni post ukazuje się we wtorek :) Mam nadzieję, że następny z tej serii będzie już rzeczywiście postem sobotnich inspiracji. 
W tym miesiącu postanowiłam wziąć pod lupę łazienkę. Jestem właśnie w trakcie planowania remontu łazienki więc szukam inspiracji, ciekawych rozwiązań i nie ukrywam podpowiedzi. Dlatego posty z łazienkowymi inspiracjami będą opatrzone w moje komentarze, dywagacje i pytania do Was. Mam nadzieję, że pomoże mi w podjęciu decyzji co do wyboru sanitariatów, mebelków, płytek i całej reszty. Posegreguje moje myśli i plany. A i mam nadzieję, że i Wy również skorzystacie.

Dzisiaj stawiam sobie pytanie: wanna czy prysznic?

Do tej pory w naszej łazience stała wanna, ale i tak korzystaliśmy z niej jak z prysznica. Wszyscy oprócz najmłodszego domownika :)
Zaleta podstawowa wanny - moim skromnym zdaniem - łatwa w utrzymaniu czystości !!!
Największa wada - ciągle zalana łazienka !!!

08 marca 2015

Po długiej przerwie ...

Witajcie Moi Kochani


Bardzo długo mnie tu nie było. Ojjj bardzo. 

Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ciężko jest napisać pierwszy post po tak długiej przerwie. Zawsze wydawało mi się, że co tam siadam i piszę, a tu proszę. Dwa tygodnie zbierałam się, żeby napisać pierwsze słowa. Najgorsze było to, że nie wiedziałam jakie mają być to słowa. Czy mam się wytłumaczyć, za moje zaniechanie pisania, czy mam przepraszać ...  Następny problem jak to zrobić, jakich słów użyć ..., czy w ogóle jeszcze tu zaglądacie i czy będzie miał, kto przeczytać moje pisanie :( 
Strach i zdenerwowanie są naprawdę ogromne. Lubię być z Wami, lubię do Was zaglądać, lubię dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami, myślami i pracą. Dlatego po prostu piszę ten post z nadzieją, że Was jeszcze tu znajdę :) Nie będę Was zanudzać długimi wywodami o powodach mojego niepisania. Chcę Was po prostu przeprosić i wrócić do tej ogromnej przyjemności blogowania i bycia z Wami.

Pomyślałam sobie, że dzisiaj jest dobry dzień na to. Pewnie jak każdy inny, ale dzisiejsza aura i energia z pięknego, słonecznego dnia udzieliła mi się tak bardzo, że postanowiłam już nie zwlekać.

Kochane czytające mnie Kobietki już ostatnim rzutem na taśmę chciałabym Wam życzyć wszystkiego najpiękniejszego z okazji dzisiejszego święta. Wielu inspiracji, cudownych chwil, radości i przede wszystkim SPEŁNIENIA :)


źródło: Pinterest

Kolaż stworzony ze zdjęć raczej mało wnętrzarskich, ale z okazji dzisiejszego święta postanowiłam poszukać trochę innych inspiracji. Zdjęcia przepięknych kwiatów w towarzystwie jeszcze piękniejszych kobiet.


Wszystkiego dobrego nam życzę ;)
Ps. Następny post, już wnętrzarski się tworzy więc tym razem nie będzie takiej długiej przerwy :)