02 listopada 2015

Dzień dobry LISTOPADZIE

Witajcie

Jesień rozgościła się u nas już na dobre i jak na razie jest dla nas dość łaskawa. Mam nadzieje, że macie takie same odczucia jak ja. Oprócz kolorystycznych zmian za oknem jesień przyniesie również wyczekiwane przeze mnie zmiany w Little Dreams. Już w tym tygodniu pokarzę Wam nową szatę graficzną i nowe logo. Bardzo się denerwuję jak przyjmiecie te zmiany, ale o tym już niedługo. 

Tym czasem na dobry początek tygodnia kilka wewnętrznych i zewnętrznych ;) jesiennych ujęć.Dobrego tygodnia Wam życzę i do napisania już wkrótce.
6 komentarzy:

 1. Marta uwielbiam te żółcie, zielenie, pomarańcze i zgasłe czerwienie. Ostatnio u nas był deszcz a i tak wszystko tak pięknie wyglądało ;-). Buziaki czekam na nową szatę graficzną ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne jesienne kolorki oglądasz foty i płyniesz;-)
  cudną jesień 2tydzień wreszcie mamy:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę jesiennie na tych Twoich zdjęciach :-) Osobiście bardzo lubię te wszystkie ogniste kolory, bo właśnie z ogniem mi się kojarzą. W domku przystrojonym żółtym, pomarańczowym czy rudym od razu robi się cieplej :-) Czy w Twoim sklepiku też jest tak kolorowo? Lecę zobaczyć :-) bużka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne focie! Uwielbiam Twoje kadry a jesień w Twoim wydaniu jest boska:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesień jest rozkoszna - lubię odcienie pomarańczowego i żółtego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. urocze kadry. jesień w tym roku wyjątkowo łagodna. i cudowna w swej urodzie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za wizytę :)