08 marca 2015

Po długiej przerwie ...

Witajcie Moi Kochani


Bardzo długo mnie tu nie było. Ojjj bardzo. 

Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ciężko jest napisać pierwszy post po tak długiej przerwie. Zawsze wydawało mi się, że co tam siadam i piszę, a tu proszę. Dwa tygodnie zbierałam się, żeby napisać pierwsze słowa. Najgorsze było to, że nie wiedziałam jakie mają być to słowa. Czy mam się wytłumaczyć, za moje zaniechanie pisania, czy mam przepraszać ...  Następny problem jak to zrobić, jakich słów użyć ..., czy w ogóle jeszcze tu zaglądacie i czy będzie miał, kto przeczytać moje pisanie :( 
Strach i zdenerwowanie są naprawdę ogromne. Lubię być z Wami, lubię do Was zaglądać, lubię dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami, myślami i pracą. Dlatego po prostu piszę ten post z nadzieją, że Was jeszcze tu znajdę :) Nie będę Was zanudzać długimi wywodami o powodach mojego niepisania. Chcę Was po prostu przeprosić i wrócić do tej ogromnej przyjemności blogowania i bycia z Wami.

Pomyślałam sobie, że dzisiaj jest dobry dzień na to. Pewnie jak każdy inny, ale dzisiejsza aura i energia z pięknego, słonecznego dnia udzieliła mi się tak bardzo, że postanowiłam już nie zwlekać.

Kochane czytające mnie Kobietki już ostatnim rzutem na taśmę chciałabym Wam życzyć wszystkiego najpiękniejszego z okazji dzisiejszego święta. Wielu inspiracji, cudownych chwil, radości i przede wszystkim SPEŁNIENIA :)


źródło: Pinterest

Kolaż stworzony ze zdjęć raczej mało wnętrzarskich, ale z okazji dzisiejszego święta postanowiłam poszukać trochę innych inspiracji. Zdjęcia przepięknych kwiatów w towarzystwie jeszcze piękniejszych kobiet.


Wszystkiego dobrego nam życzę ;)
Ps. Następny post, już wnętrzarski się tworzy więc tym razem nie będzie takiej długiej przerwy :)5 komentarzy:

 1. Wzajemnie Kochana ;* czekam na posta ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma za co przepraszać !!! Również wszystkiego dobrego z okazji naszego "wczorajszego" święta:)))
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie http://takpoprostudom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. no nareszcie. najważniejsze, że jesteś. czekam z niecierpliwością na posty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że wracasz:D Czekam na kolejny wpis, pozdrawiam gorąco i życzę wielu inspiracji.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za wizytę :)