30 lipca 2014

Wczorajszy, wieczorny relaks :)


Witajcie w środowy poranek


Za oknem słoneczko, temperatura już dość wysoka jak na tą godzinę :) szykuje się kolejny upalny dzień. Ja jednak chciałam wrócić do wczorajszego wieczoru. Dawno już nie spędziłam tak spokojnego i relaksującego wieczoru jak wczoraj. Kiedy już upał zelżał i dało się normalnie oddychać, a domownicy już spali zasiadłam na swojej nowej sofie z szydełkiem w ręku i delektowałam się ciszą. Przez jakiś czas oczywiście a później przy BBC i ich cudnych programach dokumentalnych, do późnej nocy robiłam aplikacje na poszewki z juty :) Ach jak lubię takie chwile. O dziwo mimo tego, że bardzo późno poszłam spać dzisiaj jestem wypoczęta i pełna energii :) 


Jak pewnie dostrzegłyście pokój nie jest jeszcze dopieszczony, dlatego pokazuję tylko jego małe fragmenty. Po remoncie nie ma już śladu, ale jeszcze brakuje mebelków, na które czekam z utęsknieniem. Mam nadzieję, że po powrocie z urlopu będę mogła Wam je wkońcu pokazać. Cały czas zastanawiam się jeszcze nad ścianą nad sofą. W tej chwili świeci jeszcze pustką ;) mam nadzieję, że już nie długo.


Ściskam Was mocno i udanej środy życzę :)24 lipca 2014

Inspiracje - floor


Witajcie

Dzisiaj chciałabym się pochylić nad podłogą. Sami przyznajcie, że bywa czasem niesamowicie dekoracyjna i tak właściwie jest centralnym punktem dekoracyjnym wnętrza. Lubię takie podłogi, chociaż sama, na razie jeszcze, takiej nie mam. Jeśli macie ochotę to pooglądajcie razem ze mną.
A teraz podnoszę głowę z nad podłogi i widzę niesamowitą ścianę :) wiem, że to zdjęcie odbiega "trochę" od tematu dzisiejszego posta, ale zostaje w temacie dekoracyjnych płytek. Zauroczyła mnie ta bajeczna mozaika, dlatego postanowiłam również Wam ją pokazać :)Zwróciłyście uwagę, że na 4 zdjęciach powtarza się ten sam wzór? Szczerze powiem, że dopiero teraz zauważyłam, gdy przeglądałam post zastanawiając się, którą podłogę bym wybrała. Więc może to znak?  ;)


Miłego wieczoru Wam życzę :)
* wszystkie zdjęcia w tym poście pochodzą z Pinterest.com, a jakbyście chcieli dotrzeć do ich źródła zapraszam TU

01 lipca 2014

Inspiracje - "all in the details"

Witajcie


I przyszedł wyczekiwany przez dzieciaki pierwszy miesiąc wakacji :) Przyznam się szczerze, że mi chyba również co roku się udziela stan oczekiwania na wakacje, ich początek pełen planów i marzeń o wakacyjnych przygodach. Niestety mając 3 z przodu i perspektywę zbliżającej się wielkimi krokami 4, na okres wakacyjny inaczej się już patrzy. Mimo to uwielbiam wspominać ten dreszcz na plecach przed każdym wakacyjnym wyjazdem, tą radość na nowe miejsca i przede wszystkim ludzi.

No nic trochę się rozmarzyłam i powspominałam, ale nie do końca bez związku z tematem mojego dzisiejszego pasta. Bo też o nowym, ciekawym i pełnym inspiracji miejscu chciałam Wam napisać. Pewnie nie jedna z Was zna już to przepiękne miejsce. Dla mnie jest to niesamowite wczorajsze odkrycie, w które mimo późnej pory, wsiąkłam na dłuższy czas. Mówię o blogu All in the details. Znalazłam tam cudowne zdjęcia, pięknie uchwycone detale i wnętrza. Sami popatrzcie :)Stołek skradł moje serce i jest moim "little dream" ;) mam nadzieję, że się spełni i będę miała kiedyś taki taborecik u siebie :)
Miałam duży problem aby zdecydować się które zdjęcia wybrać. Wszystkie się piękne, wszystkie mają to coś i wszystkie ujmują do głębi. Jeśli nie znacie jeszcze All in the details to naprawdę warto tam zajrzeć. Ja na pewno będę tam wracać. 


Miłego wtorku Kochani 
* wszystkie zdjęcia przedstawione w tym poście pochodzą z bloga All in the details.