Inspiracje - "all in the details"

Witajcie


I przyszedł wyczekiwany przez dzieciaki pierwszy miesiąc wakacji :) Przyznam się szczerze, że mi chyba również co roku się udziela stan oczekiwania na wakacje, ich początek pełen planów i marzeń o wakacyjnych przygodach. Niestety mając 3 z przodu i perspektywę zbliżającej się wielkimi krokami 4, na okres wakacyjny inaczej się już patrzy. Mimo to uwielbiam wspominać ten dreszcz na plecach przed każdym wakacyjnym wyjazdem, tą radość na nowe miejsca i przede wszystkim ludzi.

No nic trochę się rozmarzyłam i powspominałam, ale nie do końca bez związku z tematem mojego dzisiejszego pasta. Bo też o nowym, ciekawym i pełnym inspiracji miejscu chciałam Wam napisać. Pewnie nie jedna z Was zna już to przepiękne miejsce. Dla mnie jest to niesamowite wczorajsze odkrycie, w które mimo późnej pory, wsiąkłam na dłuższy czas. Mówię o blogu All in the details. Znalazłam tam cudowne zdjęcia, pięknie uchwycone detale i wnętrza. Sami popatrzcie :)Stołek skradł moje serce i jest moim "little dream" ;) mam nadzieję, że się spełni i będę miała kiedyś taki taborecik u siebie :)
Miałam duży problem aby zdecydować się które zdjęcia wybrać. Wszystkie się piękne, wszystkie mają to coś i wszystkie ujmują do głębi. Jeśli nie znacie jeszcze All in the details to naprawdę warto tam zajrzeć. Ja na pewno będę tam wracać. 


Miłego wtorku Kochani 
* wszystkie zdjęcia przedstawione w tym poście pochodzą z bloga All in the details.


Etykiety: , ,