Zapraszam na KONKURS :)

Witajcie 

Zanim powiem Wam o konkursie chciałabym Wam serdecznie podziękować za ciepłe słowa, które zostawiliście pod ostatnim postem. Za słowa otuchy i zrozumienia, za pozytywną energię, której bardzo potrzebowałam i która postawiła mnie na nogi. Dziękuję :)

Wracając do tematu dzisiejszego postu chciałabym Was zaprosić na konkurs urodzinowy :) nie, nie mój. Moje blogowe urodzinki już były jakiś czas temu. Wczoraj swoje pierwsze blogowe urodziny obchodziła Klaudia, która prowadzi blog Serce Do Wnętrz. Przygotowała dla Was niesamowitą niespodziankę. Do wygrania są 3 nagrody, w tym jedna z nich to bon na zakupy w moim sklepiku z poszewkami. Ale oprócz nagrody z Little Dreams możecie również wygrać ramkę w formacie B2 ze sklepu Bemywords.pl oraz podkładki na stół w kolorze czekolady od Delinskadesign. Myślę, że jest o co powalczyć :)

Konkurs trwa od 03.03 - 24.03 (zgłoszenia będą przyjmowane do  23.03 do północy). Ogłoszenie zwycięzców 24.03 :)

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie TU i TU. Zachęcam Was bardzo do wzięcia udziału w konkursie i zapoznania się z blogiem Klaudii. Znajdziecie u niej dużą porcje inspiracji i wiele ciekawych pomysłów na DIY.

Życzę wszystkim powodzenia i czekam na szczęściarę, albo szczęściarza, którą będę mogła obdarować swoimi podusiami.
Bawcie się dobrze z Sercem do Wnętrz i próbujcie szczęścia :) Naprawdę warto :)


Dobrej nocy Wam życzę :)

Marta


Etykiety: ,