DODECAHEDRON

Witajcie Kochani


Dzisiaj krótko, bo już późno, a tak naprawdę chciałam się już w zeszłym tygodniu pochwalić moimi nowymi cudeńkami. Uwielbiam zakupy, a szczególnie te "wnętrzarskie" ;) Uwielbiam łazić po sklepach ogląda, dotykać, podziwiać, wzdychać i wybierać ... 
no i oczywiście w końcowym etapie kupować :)

Ale również lubię te zakupy internetowe. Kiedy wpadnie mi coś w oko i po prostu muszę to mieć :) Później to oczekiwanie na przesyłkę ... ach bardzo lubię te chwile kiedy kurier podjeżdża pod dom a ja już wiem, że to ta rzecz, o której "marzyłam przez całe życie" hihihi tak mówi moja sześcioletnia córka kiedy chce żebym jej kupiła jakąś zabawkę, bez której nie da się dalej żyć. Przy internetowych zakupach, szczególnie tych spontanicznych, też tak się czuję. Tak na marginesie powiedzcie mi proszę jak mam więc odmawiać mojej córce następnej zabawki skoro ja wiem jak ona się w takich momentach czuje i sama nie potrafię sobie odmówić ... no jak?

Ale wracając do tematu ... jak zobaczyłam to cudo, jego kształt, formę to po prostu moje serducho zaczęło szybciej bić. Nie dało się go nie przygarnąć, więc przygarnęłam :) piękne szklane pudełko od Agnieszki

A przy okazji przygarnęłam również 2 piękne, ręcznie malowane filiżanki, o których również "marzyłam przez moje całe życie"


Jeszcze tylko nie wiem czy pudełko zostanie tu czy może powędruje do sypialni. Na pewno dostanie też swoje wnętrze, ale na razie ciesze oczy jego formą i prostotą a jednocześnie niepowtarzalnością.

Dobrej nocy Wam życzę i zmykam :)

Marta


PS. Aguś dziękuję za Twoją pomysłowość i zdolne rączki.Etykiety: , ,