Dzień 2 - Dwie rzeczy

Witajcie

Dzisiaj drugi dzień wyzwania Foto w Sen Mai. Tematem są "Dwie rzeczy". Bardzo dowolny temat. Tyle różnych rzeczy przychodziło mi na myśl, że ciężko było wybrać. W końcu się zdecydowałam na gorącą herbatę i szydełko :)


Dlaczego? 

A dlatego, że bez nich nie wyobrażam sobie coraz dłuższych jesiennych wieczorów i tych jeszcze dłuższych zimowych.
Zawsze jesienią gorąca herbatka z cytrynką zajmuje miejsce kawy :) nie wiem czemu, ale kawa gdy jest już ciemno nie smakuje mi tak ja za dnia. Dziwne. Czy Wy też tak macie? 
A szydełko towarzyszy mi praktycznie zawsze podczas wieczornego oglądania telewizji, kiedy dzieci już śpią. Często również jest ze mną gdy prowadzimy z moim M późne rozmowy o tym co się wydarzyło w mijającym dniu. Bez tych dwóch rzeczy naprawdę ciężko jest mi sobie wyobrazić długie wieczory. Przy okazji kilka ujęć z nowymi podusiami w tle :) Zajęły miejsce na sofie i chyba dobrze im tam :)


Jak widzicie przygotowana jestem już na chłody ;) kocyki powyjmowane z szaf, czekają aż będą mogły nas ogrzać.


Różowy świecznik to moja niedawna zdobyć z targu. Kosztował mnie całe 5 złociszy i bardzo żałowałam, że nie nie trafiłam na niego szybciej bo był jeszcze biały, ale ktoś mnie ubiegł. Bardzo go lubię. 
A w lustrzanym odbiciu ... poznajecie?
Tak, to cudowny, wiszący lampion zrobiony rączkami Agi. Mam go już od wiosny, ale jeszcze Wam go nie pokazywałam. Jest naprawdę cudowny :) daje dużo uroku i można w nim eksponować wiele rzeczy :)

Trzymajcie się cieplutko 
Miłej nocy Wam życzę


Marta
Etykiety: , , ,