Piątkowe inspiracje - Photo Gallery

Witajcie 

Dziś 13-sty - PIĄTEK :) 

Czy dla Was ten dzień jest bardziej pechowy niż inne piątki lub inne trzynaste dni miesiąca? Dla mnie nie.
Nie wiem czemu ale od zawsze dobrze mi się kojarzyły piątki 13-stego i od zawsze w takie dni towarzyszy mi dobry nastrój 
i wszechogarniająca radość :) Z czego? Nie mam zielonego pojęcia tak po prostu :))))))))))) I dzisiaj również miałam bardzo miły dzień.

A jak minął Wam "pechowy" piątek? 

Dzisiejszy deszczowy wieczór spędzam przy gorącej herbatce z cytrynką i oczywiście z Wami. Zaglądałam do Was i nadrabiałam blogowe zaległości. I oczywiście szukałam inspiracji dla Was i dla siebie.


Dzisiaj galerie zdjęć. Macie takie galerie w swoich domkach? Ja na razie mam jedną małą w wąskim korytarzyku, ale mam plany 
na następne. Zdjęcia już dawno wywołane, zarys koncepcji również już mam, ale jeszcze nie dopracowany. Zastanawiam się nad tym czy zdjęcia mają być w takich samych ramkach, czy mają być symetrycznie powieszone czy nie, czy klasycznie ramka na gwoździu, czy na półce a może jeszcze coś innego i tak właśnie kombinuje. 
Dlatego dzisiaj inspiracje z fotogaleriami w roli głównej. źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

Możliwości i rozwiązań na domową galerie zdjęć jest mnóstwo. Która mnie najbardziej zainspirowała? Chyba te na 7 i 9 zdjęcia, chociaż podobają mi się wszystkie. Urzekła mnie również ta w kształcie serca, ale raczej jej nie wykorzystam :)

Mam nadzieję, że Wam się podobały moje inspiracje.  
 
Miłego weekendu Wam życzę i do napisania :)

Etykiety: , ,