Piątkowe inspiracje - DRABINA

Witajcie

i to już znowu piątek. Czas tak szybko ucieka, że nawet się nie obejrzałam, a to już czas na inspiracje. A w między czasie nic z moich pomysłów na wnętrza Wam nie pokazałam. Postaram się to nadrobić w przyszłym tygodniu. 

Czasami tak niestety mam, że pomysły w głowie na różne rzeczy się kumulują dosłownie w niesamowitych ilościach. I z wielką chęcią zrobiłabym i pokazałabym Wam je wszystkie na raz, ale tak się niestety nie da :( a szkoda. W takich stanach ducha najczęściej kończy się tym, że ani nic nie zrobię ani nic nie pokarzę. Dlaczego? Po prostu nie wiem w co ręce wsadzić, czym się zająć najpierw. Teraz już przynajmniej spisuje sobie moje pomysły i koncepcje to chociaż nie ulecą w niepamięć. A później powoli wprowadzam koncepcje w życie. W gruncie rzeczy nie lubię takich dni, bo gdy miną mam poczucie, że były one całkowicie bezproduktywne i źle się z tym czuję, bo wolę działać i lubię jak się coś dzieje :)

No ale dość biadolenia, wracam do tematu.

Dzisiaj post z inspiracjami. Drabina. Z czym Wam się kojarzy? Mi ze strychem u mojej cioci, gdzie było mnóstwo skarbów i jako dzieci bardzo lubiliśmy tam buszować, ale niestety nie mogliśmy za często, bo żeby tam wejść wujek musiał przystawić drabinę, starą i wysłużoną. A potem pilnować żebyśmy nie pospadali przy wchodzeniu i schodzeniu, a niestety nie często miał na to czas. Może dlatego mam taki sentyment do drabiny i bardzo lubię ją we wnętrzach. Dlatego "wdzięczna" jestem stylowi skandynawskiemu, bo z nim najbardziej kojarzy mi się drabina we wnętrzu, że ją tam wprowadził  i tak pięknie wykorzystał jako dekorację ;)


źródło: Pinterest

Pasuje tak naprawdę wszędzie :) i w sypialni

źródło: Pinterest

i w kuchni

źródło: Pinterest

i w jadalni czy salonie

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

i w łazience również idealnie się sprawdza :)

źródło: Pinterest

i jako półka na książki, gazetki

źródło: Pinterest

źródło: Pinterest

czy piękne podusie, albo jako baza do galerii zdjęć


źródło: Pinterest


Pięknie wykorzystane, prawda?
A Wy macie drabiny u siebie w domkach? Co myślicie o takich dekoracjach?
Ja widzę już drabinę u siebie, ale jeszcze nie znalazłam odpowiedniej. Mam nadzieje, że w końcu kiedyś to nastąpi i będę mogła się cieszyć swoją drabinką w domu :) I mam nadzieję, że nie będę długo jej szukać :)Ściskam Was cieplutko

Etykiety: , , ,