Lubicie GROCHY?

Witajcie Kochani

Z pierwszymi chłodniejszymi dniami przyszedł i mały zdrowotny kryzys, który opanował niestety cały dom. Od najmłodszego po najstarszego. Troszkę pokrzyżowało to moje plany, bo nie mam siły na maszynę, a moje dzieci są bardzo marudne, więc i tak nie bardzo miałabym jak pracować nad nowymi podusiami z moich nowiutkich materiałów :( a przychodzą następne. Zamówiłam kolorowe polary, które zamierzam wykorzystać jako drugie strony kołderek dla maluszków i patchworkowych pledów na chłodniejsze wieczory. Ale o tym później :)))

Dzisiaj tak na poprawę mojego "zakichanego" nastroju grochy w moim ulubionym kolorystycznym zestawieniu. Oczywiście na podusiach :) 

Na początek mięta. To kolor tego sezonu. Ciekawa jestem co będzie z nim dalej. Czy zagości w naszych wnętrzach na dłużej czy ustąpi miejsce innemu. Ja osobiście uwielbiam i mam go trochę u siebie :)I oczywiście Black&WhiteMam nadzieję, że w Waszych domach choróbsko jeszcze nie zagościło i oby jak najdłużej. Jak tylko się wykurujemy wracam do pracy i nadrabiam zaległości. Już nie mogę się doczekać.

Całuję Was cieplutko i zdrówka życzę

Etykiety: , , , ,