Jeszcze letnie wzory i kolory :)

Witajcie Kochani

Na początku bardzo Wam podziękuję za wszystkie Wasze odwiedziny, ciepłe słowa i bardzo miłe komentarze. Naprawdę dużo dla mnie znaczą Wasze wizyty i poświęcony mi i moim pasją czas.

Bardzo dziękuję :)

Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moją radością. Może uznacie mnie za szurniętą babkę, że takie rzeczy dają mi tak dużo radości. No ale taka już jestem ... wiele mi do szczęścia nie potrzeba ;)
Wczoraj popołudniu przyjechały do mnie nowe materiały :) nieomal czułam jeszcze zapach farby na nich :)
Zamówiłam część materiałów pod indywidualne zamówienie a resztę na nowe wzory poszewek do mojego SKLEPIKU. Już nie mogę się doczekać kiedy usiądę do maszyny i zrealizuję projekty, których jest mnóstwo w mojej głowie. Bardzo lubię ten stan ducha :) tylko czemu doba ma tylko 24 godziny? Dla mnie to za mało :)


Jeszcze bardzo letnie wzory i kolory, bo jakoś nie bardzo mogę się pogodzić z tym, że już niedługo przyjdzie jesień ze swoimi brązami i pomarańczami. Chociaż bardzo lubię jesień z jej barwami, to mimo to zawsze jest mi trudno pożegnać się z latem.


No i dużo gwiazdek :)


 Malutkie pomponiki, które ozdobią moje poszewki swoim wdziękiem i urokiem :)

Na koniec kawałeczek mojej witrynki na wszystkie "szyciowe sprawy". No prawie wszystkie ;)

Kochani uciekam do swoich zajęć. mam nadzieję, że jutro już będę mogła pokazać Wam jeden z moich projektów. jeszcze raz dziękuję za Waszą obecność i życzę Wam udanego wtorku.


Ściskam


Etykiety: , , , ,