Biel, szarość i czerń

Witajcie Kochani

Dzisiaj praktycznie szarości. Jakiś czas temu jakby mi ktoś powiedział, że polubię to zestawienie kolorów zaśmiałabym się w głos. Jestem raczej zwolenniczką innych kolorów na ścianach, ale nie mogłam się oprzeć przy ostatnim malowaniu "mojego pokoiku do wszystkiego" ;) w którym mam biuro i pracownie, w nim prasuję, dziergam. Tu spędzam bardzo dużo czasu.
Pomalowałam go na delikatną szarość, wymieniłam starą rozsypującą się komodę z PRL'u na białą, prostą komódkę. Dodałam kilka dodatków i wyszło mi tak:
Bardzo lubię połączenie tych kolorów z kolorem naturalnego drewna i dlatego nie malowałam świecznika i latarenki, chociaż miałam wielką ochotę. Teraz jednak nie żałuję.
A to piękne zdjęcie dawno temu wygrałam u Juki z cudownego bloga Juklandia


Misie współgrają z podusią z szydełkowym misiakiem, ale ją z resztą pokoju z większą ilością koloru żółtego pokarzę już niebawem.

Bardzo lubię ten pokój. Dobrze się w nim czuję i jestem do niego bardzo przywiązana. Czemu? Nie mam pojęcia. Uwielbiam cały swój dom, ale do tego wnętrza zawsze czułam coś więcej ;)
A pokazuję Wam ten pokoik dlatego, że niedługo oddam go synkowi i pewnie znikną szarości .... ale nie, ja się nie smucę (bo chyba tak to zabrzmiało) cieszę się bo odzyskamy z moim M naszą sypialnię i będę miała pretekst do zmian jej wystroju - ZNOWU hihi :) a to bardzo lubię :)


Pozdrawiam Was cieplutko
Marta


Etykiety: , , ,